Gjilani po i pret rezultatet e 158 mostrave për COVID-19
Gjilani po i pret rezultatet e 158 mostrave për COVID-19

Gjilani po i pret rezultatet e 158 mostrave për COVID-19

Këtë informatë, Ismajli e bëri të ditur të hënën, në mbledhjen e Komitetit të Gjilanit për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19. Komiteti kërkon nga të gjithë qytetarët që t’i respektojnë...

Gjilani në pritje të rezultateve të 158 personave për COVID-19

Gjilani në pritje të rezultateve të 158 personave për COVID-19

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, ka bërë të ditur se kjo komunë po i pret rezultatet e 158 mostrave për COVID-19. Këtë informatë, Ismajli e bëri të ditur të hënën, në mbledhjen e Komitetit...

Haziri tregon gjendjen me COVID-19 në Gjilan

Haziri tregon gjendjen me COVID-19 në Gjilan

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka treguar gjendjen me COVID-19 në komunën e tij. Haziri ka thënë se lajmi i mirë në këtë komunë është pasi janë shëruar 68 pacientë, ndërsa ka treguar se që...

Haziri: Spitali i Gjilanit i ngarkuar me pacientë me COVID-19

Haziri: Spitali i Gjilanit i ngarkuar me pacientë me COVID-19

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri u ka shprehur ngushëllime familjarëve të katër bashkëqytetarëve që kanë humbur betejën me COVID19. Kurse, gjatë ditës u konfirmuan edhe 29 raste të reja pozitive,...

Haziri: Spitali i Gjilanit i ngarkuar me pacientë me COVID-19

Haziri: Spitali i Gjilanit i ngarkuar me pacientë me COVID-19

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri u ka shprehur ngushëllime familjarëve të katër bashkëqytetarëve që kanë humbur betejën me COVID19, njofton Insajderi. Kurse, gjatë ditës u konfirmuan edhe 29...