Manchester Unitedi i falet Fernandesit, fiton ndaj West Brom
Manchester Unitedi i falet Fernandesit, fiton ndaj West Brom

Manchester Unitedi i falet Fernandesit, fiton ndaj West Brom

“Djajtë e Kuq” fituan me rezultat minimal 1 – 0, shkruan lajmi.net. Ishte ylli i skuadrës Bruno Fernandes që realizoi nga pika e bardhë (56′). Ky gol për vendasit vlen tri pikë, që iu ndihmojnë të ngritën...

Unitedit i mjafton një gol për ta mposhtur West Bromit

Unitedit i mjafton një gol për ta mposhtur West Bromit

Ka përfunduar takimi ndërmjet Manchester United dhe West Brom i zhvilluar në “Old Trafford”, raporton “Zeri.info”. Ka mjaftuar goli nga pika e bardhë e penalltisë e realizuar nga mesfushori portugez, Bruno...

United mbyll pjesën e parë pa gola ndaj West Brom

United mbyll pjesën e parë pa gola ndaj West Brom

Ka përfunduar pjesa e parë në takimin që po zhvillohet në “Old Trafford” ndërmjet Manchester United dhe West Brom, raporton “Zeri.info”. Rezultati i 45 minutave të para është 0:0 me Unitedin që po e dominon...

Manchester United shënon golin e parë ndaj West Brom

Manchester United shënon golin e parë ndaj West Brom

Manchester United ka arritur të kalojë në avantazh ndaj West Bromit në ndeshjen e vlefshme për javën e nëntë në Premierligë, raporton “Zeri.info”. Është portugezi, Bruno Fernandes që ka shënuar nga pika...

Formacionet zyrtare: Manchester United – West Brom

Formacionet zyrtare: Manchester United – West Brom

Vendasit këtë edicion nuk janë në formën që pritej, andaj duan vetëm fitore që të ngritën në pjesën e epërme të tabelës, shkruan lajmi.net. Ndërsa, mysafirët kërkojnë rezultat pozitiv me shpresën të largohen...

Formacionet zyrtare, Manchester United – WBA

Formacionet zyrtare, Manchester United – WBA

Manchester United do të jetë nikoqirë i WBA-së në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier. United që ka zhvilluar shtatë ndeshje është në vendin e 14-të me vetëm 10 pikë. Në anën tjetër WBA janë në vendin...