Haaland me poker në fitoren e Dortmundit kundër Herthas

Borussia Dortmund ka fituar me rikthim kundër Hertha Berlinit me rezultat 2-5. Kunha shënoi dy golat   për Herthan kurse për Dortmund katër gola i shënoi Haaland dhe njw Guerrriro. Borussia Dortmund ka...