Tradhtoi miliarderin me truprojën, Princesha i dha miliona paund dhe dhurata luksoze që të heshte

Bashkëshortja e sundimtarit të Dubait, i ka paguar truprojës së saj britanik 1.2 milion paund që të heshte për lidhjen e tyre 2-vjeçare të dashurisë, si edhe për dhuratat luksoze që i dha, përfshirë një...